Ismét aktuális! Örömmel fogadunk minden felesleges, régi törölközőt, plédet, ágyneműt stb.! Előre is köszönjük!

Kedves Gazdik!
A kórházi betegek megnövekedett száma miatt hajszál híján kifogytunk az állatok alá tehető textíliákból. Örömmel fogadnánk régi, kopott, kicsit lyukas: törölközőt, nagyobb méretű plédet, ágyneműt, rongyszőnyeget, ami már otthon nem hasznosítható és amivel fel tudnánk tölteni készleteinket!
Köszönettel: a Rendelő Csapata

Segítse Ön is munkánkat!
Kedves Gazdik! Az értesítési rendszerünk pontosítása érdekében szeretnénk megkérni minden kedves ügyfelünket, hogy az e-mail címüket, és mobil telefonszámukat küldjék el nekünk! Honlapunkon ez gond nélkül megtehető és ha bármi más adat változás történik, az is kérelmezhető. Arra figyeljenek, hogy mindenképpen a mi rendszerünkben szereplő gazdi legyen feltüntetve a névnél, hogy be tudjuk egyértelműen azonosítani Önt.