Még mindig várjuk az önéletrajzokat! 🙂

💼 💉Álláslehetőség rendelőnkben! 💉 💼
Folyamatosan bővülő kisállatkórházunk új munkatársat keres csapatába.
Két pozícióra keresünk új embert: takarító (4 órában, inkább esténként) és asszisztens. Utóbbi a betanulási idő után tudja kezelni a patikát, az eladásokat, alap gyógyszerismerettel rendelkezik, az állatorvos munkáját segíti és otthonosan mozog az állatok mellett. Rendelőnk jól felszerelt, magas színvonalú szakmai háttérrel rendelkezik és a beteg állatok kórházi ellátása is megoldott. Állandó szakrendeléseink: szemészet, fogászat, laparoszkópia, ultrahangos diagnosztika, ortopédia, fizio-, és hidroterápia.

[Az ideális munkatársunk]:
• munkájára igényes
• terhelhető
• jó kommunikációs készséggel rendelkezik
• dinamikus, stressz tűrő, pozitív személyiség
• hosszú távra tervez
• rövid betanulási idő után szeretne önállóan dolgozni teljes, 8 órás munkaidőben
• igényli a szakmai továbbfejlődést

[Amit kínálunk]:
• jól felszerelt rendelőintézet kórházi háttérrel
• szép környezet
• versenyképes bérezés
• fiatal, vidám csapat
• állandó szakrendelések
• szakmai fejlődés támogatása
A pozíció elnyeréséhez tapasztalat előnyt jelent, de lelkes, talpraesett pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOKAT, és a MOTIVÁCIÓS LEVELEKET a kisallatkorhaz@gmail.com email címre kérnénk! 📧
www.kisallatkorhaz.hu