Ismét aktuális! Örömmel fogadunk minden felesleges, régi törölközőt, plédet, ágyneműt stb.! Előre is köszönjük!

Kedves Gazdik!
A kórházi betegek megnövekedett száma miatt hajszál híján kifogytunk az állatok alá tehető textíliákból. Örömmel fogadnánk régi, kopott, kicsit lyukas: törölközőt, nagyobb méretű plédet, ágyneműt, rongyszőnyeget, ami már otthon nem hasznosítható és amivel fel tudnánk tölteni készleteinket!
Köszönettel: a Rendelő Csapata

Az adatai Védeleme számunkra fontosak!

2018. május 25-től kezdődően igazodunk az Európai Unió új Általános Adatvédelmi Előírásához (General Data Protection Regulation, GDPR). Frissítettük adatvédelmi szabályzatunkat, mely így bővebb tájékoztatást nyújt Önnek, hogy a kisallatkorhaz.hu , hogyan védi adataidat, és arról is, hogy hogyan élhetsz az adataidhoz fűződő jogaival. Kattints a lenti hivatkozásra a frissített Adatvédelmi szabályzat elolvasásához.

Adatkezelési tájékoztató

Szeretnénk megkérni Önt, amennyiben továbbra is szeretne tőlünk, a kisallatkorhaz.hu oldallal kapcsolatos akcióinkról,híreinkről,újdonságainkról, az Önnek készült személyes ajánlatainkról hírleveleket kapni, ezt írásban is erősítse meg az alábbi linken

Elfogadom Elutasítom Adatvédelmi központ Adatvédelmi beállítások